MIMAY

Tworzymy produkty z myślą o Kobietach i ich Potrzebach

mimay 4
Poznaj naszą markę

Kim jesteśmy

Stworzyliśmy MIMAY z myślą o kobietach chcących postawić siebie na pierwszym miejscu. Chcemy, aby mogły poczuć się pewnie w wygodnych, ekologicznych i w pełni bezpiecznych dla ciała produktach. Nasze majtki menstruacyjne sprawią, że poczujesz się pewnie i swobodnie, co przełoży się na pewne podejmowanie codziennych wyzwań! Bielizna menstruacyjna MIMAY to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda. To również pełnia kobiecości i głębokie piękno. Poczuj się seksownie w swoim ciele zapominając, że towarzyszą Ci „te dni”. Zaufaj firmie stawiającej na kobiecą niezależność poMIMAY wszystko! Dla nas menstruacja nie jest tematem tabu! MIMAY to firma, która powstała z miłości do kobiecego ciała, dlatego oferujemy Ci ubrania okresowe zapewniające spokój umysłu i komfort ciała. MIMAY WSZYSTKO!

mimay 1 1
Karolina Fron
Właścicielka Firmy

Karolina Froń

Business woman Mama Kobieta niezależna

Przedsiębiorca z 11 letnim stażem. Absolwentka Wydziału Zarządzania Politechniki w Częstochowie. Biznesu nauczył jej tata, pierwsze kroki stawiała w korporacjach, by poznać inne biznesy od środka. W jednej z nich zbudowała najsilniejszy zespół sprzedaży telefonicznej. Pierwszą firmę założyła mając 22 lata. Do dziś jej spółki łącznie wyszkoliły 4500 sprzedawców. Pracując z setkami kobiet, widziała na co dzień jak menstruacja utrudnia im życie, sprawia, że czują się gorsze, zostawione same sobie z problemem, osłabione. Chciała im pomóc, dać im siłę, pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa, w każdych warunkach. W ten sposób narodziła się idea marki Mimay, która zajmuje się produkcją bielizny menstruacyjnej. Karolina zapragnęła dać kobietom swego rodzaju intymną zbroję, która ma dawać im siłę i wsparcie wtedy, gdy najbardziej tego potrzebują. Jej misją jest inspirować kobiety do zmian, budować w nich poczucie wartości i wzmacniać niezależność i dążenie do swoich marzeń.

Oferta szyta na miarę

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim mówienie o swoich potrzebach, bez wstydu! MIMAY tworzy majtki menstruacyjne, wsłuchując się w indywidualne potrzeby. Przełamujemy temat tabu, jakim jest miesiączka i kobieca seksualność. Przestajemy mówić o niej szeptem! Swoim działaniem chcemy wspierać świadomość społeczną na temat korzyści wynikających ze stosowania bezpiecznej bielizny menstruacyjnej. Stawiamy przed sobą krótko- i długoterminowe cele, pozwalające każdej kobiecie na dostępność majtek menstruacyjnych. Tworzymy nowe i innowacyjne produkty, aby budować i wspierać społeczność silnych, nowoczesnych i niezależnych kobiet. Wybieramy zrównoważony rozwój i zasadę zero waste. Ochrona środowiska jest dla nas chlebem powszednim. Promujemy zdrowy styl życia i pokazujemy, że nawet mając miesiączkę, można poczuć się seksownie, wygodne i bezpiecznie. PoMIMAY wszystko!

 • Ekologiczne majtki dla kobiet
  Majki menstruacyjne MIMAY świetnie zastępują produkty jednorazowe. Nie drażnią tak jak zwykłe podpaski i tampony, które dodatkowo wyrzuca się kilka razy dziennie. Bielizna menstruacyjna MIMAY może być użytkowana nawet do 3 lat!
 • Bogata oferta
  Nie istnieje jeden wzorzec kobiecości, dlatego oferujemy komfortowe majtki menstruacyjne w szerokiej gamie produktowej. Prezentujemy eko produkty w każdym rozmiarze. Kobiety aktywne również znajdą tu coś dla siebie 
 • Przełamujemy tabu
  Chcemy rozmawiać i mówić głośno o seksualności kobiet. Dlatego też powstały nasze majtki menstruacyjne, dzięki którym nawet, jeśli będziesz mieć gorszy dzień, poczujesz się swobodnie i komfortowo. To pierwszy krok do rozbudzenia Twojej kobiecości i możliwości postawienia na siebie. Przełam tabu i zacznij dbać o siebie na co dzień. MIMAY wszystko!
 • Dlaczego kobiety nam ufają?
  Zaufanie rodzi się z autentyczności i prawdy. Taka właśnie jest marka MIMAY poświęcona kobietom chcącym dbać o swoje naturalne potrzeby. Nasze produkty kupowane są przez tysiące z nich, ponieważ chcą w końcu postawić „kropkę nad i”, projektując swoje życie pełne codziennych wyzwań, ale i piękna, i prawdziwej kobiecości. 
Zaufało nam tysiące kobiet

Dlaczego kobiety nam ufają?

Same jesteśmy kobietami i zaprojektowałyśmy takie majtki, jakie same chcemy nosić w “te” dni. Mówimy bez tabu o ważnych i trudnych sprawach naszej seksualności, menstruacji i kobiecości, dając kobietom siłę i wiarę w lepsze jutro,

Avatar

Wygoda i komfort nawet przez 12 godzin

Avatar 1

Oszczędność w roku nawet 360 zł rocznie

Avatar 2

Ekologiczny oddech dla Ziemi

Avatar 3

Idealne do uprawiania sportu

Koszyk

Metka

Materiał

Majtki:Koronka:Dzianina ochronna:Dzianina chłonna:
95% Bawełna95% Bawełna95% Bawełna95% Bawełna
5% Elastan5% Elastan5% Elastan5% Elastan

Jak czyścić?

Wyczyść

Wypierz

Wysusz

Noś

Po użyciu wymocz w zimnej wodzie i wrzuć do pralki na maksimum 40 st. C. Nie dodawaj płynu do płukania, a majtki umieść w specjalnym woreczku do prania bielizny. Po wypraniu nie wkładaj majtek do suszarki mechanicznej, ale pozostaw je do naturalnego wyschnięcia.

Rozmiarówka

Tabela rozmiarów

Rozmiar EUSMLXL
Rozmiar UK10121416
Rozmiar FR38404244
Obwód w talii66-7071-7474-7878-82
Obwód w biodrach 88-9292-9696-100100-104

Jak się mierzyć?

Aby dobrać rozmiar majtek należy zmierzyć dokładnie obwód bioder w najszerszym miejscu. Następnie zaglądamy do tabeli wymiarów i sprawdzamy, który rozmiar jest najbliżej tym wymiarom. Poniższa tabela pozwoli nam ustalić, jaki rozmiar majtek nosimy. Dla przykładu, mając 91 cm w biodrach należy wybrać rozmiar S.